fbpx

Oblicz koszt in vitro

Ile kosztuje całościowo procedura in vitro ?

To zależy od wielu czynników : ile leków zużyje pacjent podczas stymulacji, czy będzie konieczność wykonania ponad standardowych badań i procesów laboratoryjnych, ile wizyt odbędzie pacjent podczas całej procedury itp. Często cenniki podają co zawiera procedura i nie podają czego nie zawiera. Trudno zatem pacjentowi ocenić ile faktycznie wyda na całe leczenie. Poniżej zamieszczamy kalkulator ceny zabiegu in vitro umożliwiający samodzielne oszacowanie wszelkich kosztów poza kosztami dojazdu do naszego ośrodka. Zamieszczamy też komentarz wskazujący, które ceny mogą różnić się od wskazanych przez nas i dlaczego. W naszych kalkulacjach zaliczyliśmy też badania laboratoryjne wymagane ustawowo. Liczba wizyt obejmuje wizyty lekarskie od początku stymulacji jajników lub przygotowania kobiety do transferu zarodka do momentu podania zarodków włącznie. Nie ujęto wizyt przed rozpoczęciem stymulacji oraz po podaniu zarodka.

Element procedury in vitro Wybierz odpowiednia opcje Cena Uwagi
Komórki jajowe kobiety 5300 Obejmuje koszty znieczulenia, punkcji jajników, ICSI,hodowla zarodków do dowolnej doby,transfer zarodków
Nasienie partnera 100 Obejmuje koszty przygotowania nasienia do zastosowania w procedurze IVF
Postępowanie z dodatkowymi zarodkami 0 Zarodki dodatkowe to takie które nie przeniesiono do organizmu kobiety i zamrożono.
Chcę przekazać część moich komórek jajowych dla innej kobiety a dla siebie zostawić 0 Dawczynią komórek jajowych może zostać kobieta do 35 roku życia włącznie, u której nie stwierdza się nieprawidłowości genetycznych po kwalifikacji dokonanej przez lekarza ośrodka.
Chcę aby część pobranych ode mnie komórek jajowych 0
Badania laboratoryjne wymagane do przeprowadzenia procedury 1000 Obejmuje standardowy zakres badań. W zależności od sytuacji klinicznej mogą być wymagane inne badania. Koszt badań na podstawie przeciętnych cen na dzień 31.12.2018
Koszt leków do stymulacji jajników 1500 Refundacja przysługuje u kobiet do 40 roku życia, u których poziom FSH mierzony w 2-3 dniu cyklu jest mniejszy niż 15mUI/ml lub AMH powyżej 0,7 ng/ml i nie stwierdza się wcześniejszych niedostatecznych odpowiedzi na stymulację owulacji oraz bez nawracających poronień z tym samym partnerem- refundacja do 3 cykli.
Pozostałe koszty ( wizyty lekarskie, leki inne niż do stymulacji jajników 800 Przeciętnie 5 wizyt
Procedury dodatkowe 0 W razie wskazań medycznych wykonywane za darmo. Płatne jeżeli wykonywane są na żądanie pacjentów.
Cena całkowita 8700