fbpx

Aktualności

Koronawirus – zmiana w funkcjonowaniu kliniki

Koronawirus – zmiana w funkcjonowaniu kliniki

Koronawirus zmiana w funkcjonowaniu kliniki

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z aktualnym stanem epidemiologicznym, świadczenia medyczne są udzielane w pełnym zakresie, ale ograniczone są czasowo. Zmieniliśmy organizację przyjęć, aby w poczekalni znajdowało się jak najmniej pacjentów (najczęściej dwoje – maksimum 5) i można było zachować bezpieczną odległość między pacjentami. 

Po każdym pacjencie wszelkie miejsca, z którymi miał styczność będą zdezynfekowane. Personel został zobligowany do powiadomienia o każdym przypadku kontaktu z osobą podejrzaną o zainfekowanie wirusem SARS-CoV-2, a także poinstruowany o tym, jakie są możliwe pierwsze objawy choroby COVID -19. Należy jednak podkreślić, że teoretycznie każdy pacjent i każdy pracownik personelu może być nosicielem bezobjawowym koronawirusa SARS-CoV-2. 

Uległy zmianie godziny przyjęć (szczegóły w zakładce “O klinice”/”Regulamin Ośrodka i Godziny Przyjęć“). Tak jak dotychczas, kolejne zabiegi in vitro będą przeprowadzane po opuszczeniu pomieszczeń zabiegowych przez poprzednią pacjentkę i przeprowadzeniu dezynfekcji.

W celu zmniejszenia ryzyka przeniesienia wirusa prosimy pacjentów do zastosowania się do następujących zaleceń:

Na wizytę należy zgłaszać się bez osoby towarzyszącej. Na terenie Kliniki mogą przebywać tylko osoby bezpośrednio objęte leczeniem. Bezwzględnie obowiązuje zakaz wizyt pacjentów objętych kwarantanną.

– Odzież wierzchnią należy pozostawić w wyznaczonym miejscu.

– Po przybyciu do Kliniki i zdjęciu odzieży wierzchniej, należy poprosić pracownika recepcji o zdezynfekowanie rąk, w szczególności po korzystaniu z toalety.